Volvo XC90
2.0 T8 Twin Engine 391 pk AWD R-Design Intro Edition
Direct kopen, basisprijs: € 38.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.890,-
LEASEPRIJS: € 532,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.463,15 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T8 Twin Engine 391 pk AWD R-Design Intro Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 november 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 163.358 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 532,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-247-PS |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 751 kg |
| Gewicht: | 2.229 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Camera voor
- Carplay
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- 7 persoons uitvoering
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen verwarmd
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen sportstoelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 360 camera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Contourstoelen
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- R-Design exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Zij airbag(s) voor