Volvo XC90
2.0 D5 AWD R-Design 7-Zitplaatsen DealerOH Perfecte staat
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D5 AWD R-Design 7-Zitplaatsen DealerOH Perfecte staat |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 augustus 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 167.799 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TT-656-H |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 173 kw / 236 pk |
| Laadvermogen: | 821 kg |
| Gewicht: | 1.929 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- 20 inch origineel Volvo
- 360 Camera
- Achteruitrijcamera
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Automatisch inparkeren
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Led mistlampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- trekhaak uitklapbaar
- Infotainment
- Audio installatie high end
- DAB
- Digitaal dashboard met 3 thema's
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbankverwarming
- Achterstoelen verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Gekoeld dashboardkastje
- Keyless GO
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sensus Volvo navigatie
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Standkachel
- Stoelverwarming
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte Hemelbekleding
- Milieu
- Start-stop systeem
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruiscontrol
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- BLIS dodehoekdetectie
- Driver alert, Botswaarschuwings systeem
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassitentie
- Hill Descent Control
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane Department Warning
- Pilot Assist
- Rijstrooksensor
- Servotronic snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volvo On-Call
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Contourstoelen
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- R-Design exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor