Volvo XC70
2.0 D3 FWD Limited Edition Automaat Ecc Navigatie Leder NAP Dealer Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 10.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.940,-
LEASEPRIJS: € 180,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC70 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D3 FWD Limited Edition Automaat Ecc Navigatie Leder NAP Dealer Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2012 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 217.368 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 48-SZD-8 |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 696 kg |
| Gewicht: | 1.634 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.330 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 100% Onderhouden
- Bots herkenning systeem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar