Volvo XC60
2.4 D5 R-Design Navi /Leder / Pano / Trekh / Stoelverw / Harman Kardon BTW AUTO / 5 Cilinder / AWD /
Direct kopen, basisprijs: € 18.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.450,-
LEASEPRIJS: € 260,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.163,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.4 D5 R-Design Navi /Leder / Pano / Trekh / Stoelverw / Harman Kardon BTW AUTO / 5 Cilinder / AWD / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 september 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 219.092 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 260,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TP-366-N |
| Motorinhoud: | 2.400 cc |
| Vermogen: | 163 kw / 222 pk |
| Laadvermogen: | 807 kg |
| Gewicht: | 1.698 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Hoogte: | 171 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.505 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Trekhaak
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- R-Design exterieur
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Harman Kardon
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun achter
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Side Impact Protection System
- Overige
- Luxury-Line
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel