Volvo XC40
Recharge P8 AWD R-Design ✅ SOH 93% ✅ Warmtepomp ✅ Trekhaak ✅ H/K
Direct kopen, basisprijs: € 24.840,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.840,-
LEASEPRIJS: € 338,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.105,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | Recharge P8 AWD R-Design ✅ SOH 93% ✅ Warmtepomp ✅ Trekhaak ✅ H/K |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 10 november 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 131.990 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 338,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.840,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-191-ZJ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 562 kg |
| Gewicht: | 2.088 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.650 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- R-Design exterieur
- Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig
- Verwarmbare voorruit
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- navigatiesysteem full map + hard disk
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- Elektrisch verstelbare bestuurderstoel met geheugenfunctie, elektrisch verstelbare passagierstoel
- keyless entry/start
- kunstlederen/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- Warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- dodehoekdetectie met correctie
- Park Assist achter
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrijcamera
- Harman Kardon Premium Audio
- Pack Audio
- stuurwiel verwarmd
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar