Volvo XC40
1.5 T5 Recharge Business Pro - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Keyless
Direct kopen, basisprijs: € 24.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.845,-
LEASEPRIJS: € 340,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.130,11 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T5 Recharge Business Pro - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Keyless |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 9 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 100.295 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 340,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-036-KB |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.712 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruit rij camera
- Adaptieve cruise control
- Airbag, zijdelings achter 2x
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Alarminstallatie
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrole
- Berg assistent
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dakrails
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- EBD
- El. verst. best. stoel
- El. verst. best. stoel met geheugen
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- ESP
- Full-LED koplampen
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless Entry
- Keyless start
- Knieairbag voor
- Koplampen adaptief
- Koplampwissers
- Kruisend verkeersdetectie achter
- LED-koplampen
- LED-Mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem Full Map
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Surround view camera
- Uitwijk assistent
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde achterruit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi