Volvo V90
2.0 D5 AWD Inscription vol vol panoramadak
Direct kopen, basisprijs: € 16.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.985,-
LEASEPRIJS: € 279,94 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.397,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 D5 AWD Inscription vol vol panoramadak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 mei 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 290.252 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,94 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-673-NB |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 174 kw / 237 pk |
| Laadvermogen: | 683 kg |
| Gewicht: | 1.717 kg |
| Wielbasis: | 294 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Verwarmbare zitplaatsen voor
- 12,3" digitaal instrumentenpaneel
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Automatische dimmer binnenspiegel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dark Flame Birch Wood inleg in interieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Intro-Line
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED mistlampen
- LED mistlampen met bochtverlichting
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luxury Line
- Massagefunctie voorstoelen
- Park Assist achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Versatility Line
- Verwarmbare ruitensproeierkoppen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel