Volkswagen up!
1.0 high up! BlueMotion Cruise control Navigatie Airco
Direct kopen, basisprijs: € 5.195,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.195,-
LEASEPRIJS: € 85,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.039,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen up! |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 high up! BlueMotion Cruise control Navigatie Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 182.023 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 85,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.195,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-KLT-87 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
- Infotainment
- maps+more
- radio CD speler
- Interieur & Comfort
- Climatic
- cruise control
- elektrische ramen voor
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Executive pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar