Volkswagen Transporter
California Ocean eHybrid 4Motion / 245pk / Trekhaak / Elektrisch hef dak /
Direct kopen, basisprijs: € 82.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 82.500,-
LEASEPRIJS: € 1.125,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.656,02 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | California Ocean eHybrid 4Motion / 245pk / Trekhaak / Elektrisch hef dak / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 mei 2025 |
| Carrosserie: | Buscamper |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.025 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.125,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 82.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDL-54-K |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.570 kg |
| Gewicht: | 2.980 kg |
| Wielbasis: | 312 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 4.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.570 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Airbag
- Airbag bestuurder
- Airco
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Autotelefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Cruise control
- Douche
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen
- Elektronische climate control
- Extra verlichting
- Halflederstof
- Hoofdsteunen voor
- Keukenblok
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
- metallic
- Mistlampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Standverwarming
- Startblokkering
- Stuurbekrachtiging
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Trekhaak
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
- Vrijwaring eventuele inruilauto