Volkswagen Transporter
California Ocean eHybrid 4Motion / 245pk / Trekhaak /
Direct kopen, basisprijs: € 82.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 82.500,-
LEASEPRIJS: € 1.125,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.653,77 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | California Ocean eHybrid 4Motion / 245pk / Trekhaak / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 8 mei 2025 |
| Carrosserie: | Buscamper |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.239 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.125,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 82.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JTT-55-R |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 483 kg |
| Gewicht: | 2.980 kg |
| Wielbasis: | 312 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.570 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco
- Airco automatisch
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Dubbele airbag
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen
- Elektronische climate control
- Extra getint glas
- Getint glas
- Halflederstof
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Regensensor
- Startblokkering
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Trekhaak
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
- Vrijwaring eventuele inruilauto