Volkswagen Transporter
4+1 Rolstoelbus 2.0 TDI L2H1 Comfortline Plus (Zeer nette en sportieve 4+1 Rolstoelbus!)
Direct kopen, basisprijs: € 34.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 34.995,-
LEASEPRIJS: € 576,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 4+1 Rolstoelbus 2.0 TDI L2H1 Comfortline Plus (Zeer nette en sportieve 4+1 Rolstoelbus!) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 april 2017 |
| Carrosserie: | Rolstoelvervoer |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 116.718 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 576,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 34.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-710-FV |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 795 kg |
| Gewicht: | 2.005 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Afkomstig van 1e eigenaar
- Bluetooth
- Compleet ingericht
- Dealer onderhouden
- Niet-rokers auto
- Origineel Nederlands (geen import)
- Zijwanden bekleed achterin