Volkswagen Transporter
2.0TDI L2H1 199PK DC BULLI Automaat Lederen bekleding Camera Cruise Airco Stoelverwarming LED
Direct kopen, basisprijs: € 36.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 36.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 608,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0TDI L2H1 199PK DC BULLI Automaat Lederen bekleding Camera Cruise Airco Stoelverwarming LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 108.789 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 608,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHD-51-S |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 146 kw / 199 pk |
| Laadvermogen: | 783 kg |
| Gewicht: | 2.017 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen draaibaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Exterieur-pakket
- LED-lichtpakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia-pakket
- Parkeer pakket
- Style-pakket
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwind assistent