Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 DC Highline DSG LED I 18Inch I 2x schuifdeur
Direct kopen, basisprijs: € 33.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 33.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 559,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.788,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 DC Highline DSG LED I 18Inch I 2x schuifdeur |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 juli 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 105.311 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 559,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBF-94-X |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 903 kg |
| Gewicht: | 2.097 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- mistlampen voor adaptief
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Adaptive cruise control ACC (tot 160 km/h) icm Comfortline
- Alarm II met interieursensoren in cabine
- Climatic aircondioning
- Cruise control icm Euro 6 motoren
- LED koplampen met standaard achterlichten
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp voor en achter
- Achterruitewisser
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- Executive Plus-pakket
- Executive Plus pakket
- Exterieur pakket
- extra getint glas achter
- Grootlichtassistent "Light Assist"
- Mistlampen met bochtverlichting
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Verwarmbare ruitensproeiers voor
- Verwarmbare voorruit