Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150PK DSG LUXE DUBBELE CABINE
Direct kopen, basisprijs: € 43.845,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 43.845,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 722,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.769,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI 150PK DSG LUXE DUBBELE CABINE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 februari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 110.017 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 722,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.845,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJF-79-L |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 927 kg |
| Gewicht: | 2.073 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 2X Schuideur links en rechts
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Getint glas
- LED-koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Side bars
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- Onze vraag prijs is incl alle opties die op de foto's staan
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwind assistent