Volkswagen Transporter
2.0 T6 L2 H1 Koelwagen Airco Bluetooth MARGE Datacold Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 25.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.750,-
LEASEPRIJS: € 424,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T6 L2 H1 Koelwagen Airco Bluetooth MARGE Datacold Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Koel-vriestransport |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.965 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 424,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Overige
- 0E2 Wielbasis 3400 mm
- 0WM Toegestaan totaalgewicht 2,80 t
- 1AS Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) met Remassistent, ASR/ABS, EDS en Hill-start
- 1D1 Trekhaak: Kogelkop vast
- 1G2 Volwaardig reservewiel
- 1N1 Stuurbekrachtiging
- 2G0 Brandstoftank: 70 L
- 2V1 Interieur filter Pollenfilter
- 3M2 Vrachtwagenregistratie
- 3R0 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen Standaard
- 3R0 Carrosserievariant: Standaarddak
- 3RD Achterdeuren zonder Beglazing
- 4E4 Binnenontgrendeling Achterklep / achterdeuren
- 4GF Voorruit Composietglas getint
- 4UF Airbag Bestuurders-/passagierskant
- 5AC Vloerbekleding in Bestuurdercabine: Rubber
- 5FD Dashboard met Extra console
- 5R2 Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- 5RQ Buitenspiegel convex, rechts
- 5SJ Buitenspiegel convex, links
- 7AA Wegrijblokkering (elektronisch)
- 7L6 Start-/stopsysteem Motor
- 7X1 Rijassistent-systeem Parkeerhulp achter
- 8K1 Dagrijlicht
- 9AJ Airconditioning
- 9AP Airconditioning
- 9JA Niet-rokerspakket
- 9ZX Mobiele telefoon Interface Bluetooth
- 07820 Trekhaak: Kogelkop vast
- 76104 Airconditioning
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- AC0B0 Airconditioning
- Afdekking Schuifdeurlijst
- Aflevering gebruikte en nieuwe bedrijfswagens
- Airbag Passagier uitschakelbaar
- Airco
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- C1DAB Trekhaak
- C1DAB Trekhaak: Kogelkop vast
- C1G Stalen velgen 6,5x16
- C60 Airconditioning
- C68 Automatische airconditioning
- Deurkast voor
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- G0C Transmissie 5 versnellingen
- H03 Airconditioning
- H06 Airconditioning
- Handschoenenvak afsluitbaar
- I6V Audiosysteem Composition Colour (Radio/CD-speler, MP3-afspeelfunctie)
- Motor 2,0 L - 75 kW TDI
- N1L Stoelbekleding/kussens: Stof
- Q22 Trekhaak
- Q22 Trekhaak (kogel vast)
- Q22 Trekhaak: Kogelkop vast
- QL3 Warmtewerend glas
- Rijassistent-systeem Multi-collision remsysteem (Multi Collision Brake)
- Roetdeeltjesfilter
- Stuurkolom (Stuur) verstelbaar
- UG1 Rijassistent-systeem Remassistent (HBA)
- ZE8 Elektronica-pakket 1
- ZK8 Airconditioning
- ZX1 Voorbereiding Laadruimtekoeling temperatuur geconditioneerd