Volkswagen Touran
1.0 TSI Highline *1ste Eigenaar*Leer*Trekhaak*PDC*
Direct kopen, basisprijs: € 17.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.400,-
LEASEPRIJS: € 237,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.876,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touran |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Highline *1ste Eigenaar*Leer*Trekhaak*PDC* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 7 januari 2019 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 237,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Opel On Star
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- 12Volt aansluiting
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Ruimtebesparend reservewiel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- kleur grijs
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Reservewiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Zomerbanden
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking