Volkswagen Tiguan
1.5 eTSI 7-traps automaat Edition 150pk 20Inch 2025 km 25.147
Direct kopen, basisprijs: € 42.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 42.950,-
LEASEPRIJS: € 593,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.201,25 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTSI 7-traps automaat Edition 150pk 20Inch 2025 km 25.147 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 januari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 25.800 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 593,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JHF-68-H |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 632 kg |
| Gewicht: | 1.538 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Open dak
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Geluid- en warmtewerend glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Cruisecontrol
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Keyless start
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- kleur grijs
- Kruisend verkeer detectie
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi