Volkswagen Tiguan
1.5 eHybrid 272PK DSG R-LINE SPORT LEDER/HARMAN-KARDON/PANORAMADAK
Direct kopen, basisprijs: € 53.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 53.945,-
LEASEPRIJS: € 734,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.916,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eHybrid 272PK DSG R-LINE SPORT LEDER/HARMAN-KARDON/PANORAMADAK |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 juni 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.246 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 734,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 53.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 200 kw / 272 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.779 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Geluid- en warmtewerend glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen adaptief
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- aanhanger manoeuvreerhulp
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Black Style Pakket
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Comfort-pakket
- Comfort plus-pakket
- Connected services
- Dab
- Design-pakket
- Design Pakket Plus
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- Interieur-pakket
- Interieur Style Pakket
- kleur grijs
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Matrix led koplampen
- Multimedia navigatiepakket
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- Sport-pakket
- Sport Plus-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel en verwarmd
- stuur multifunctioneel en verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Trekhaak-pakket
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoel(en) ergonomisch
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen