Volkswagen Tiguan
1.4 TSI e-Hybrid Aut. 245 pk Life Navi Discover Media ACC Camera Trekhaak Digital Cockpit 3-zone Climatronic CarPlay DAB+ LED
Direct kopen, basisprijs: € 23.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.890,-
LEASEPRIJS: € 326,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.966,05 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI e-Hybrid Aut. 245 pk Life Navi Discover Media ACC Camera Trekhaak Digital Cockpit 3-zone Climatronic CarPlay DAB+ LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 82.736 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 326,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.716 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Deep Black pareleffect
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- dakrails
- dakspoiler
- extra getint glas
- Koplampverlichting LED Plus
- LED achterlichten
- regensensor
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar