Volkswagen Tiguan
1.4 TSI ACT R-line / 150pk / Panorama Dak / Leren Bekleding / Achteruitrij Camera
Direct kopen, basisprijs: € 24.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.000,-
LEASEPRIJS: € 395,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI ACT R-line / 150pk / Panorama Dak / Leren Bekleding / Achteruitrij Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 24 november 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 98.747 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 395,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 1.490 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.171 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding Leder
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dakspoiler
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Lederen bekleding
- Lederen sportstoelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Leren bekleding
- Lichtmetalen velgen 19"
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Panorama dak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit