Volkswagen Tiguan
1.4 TSI ACT Comfortline Panodak Navi Led koplampen Achteruitrijcamera
Direct kopen, basisprijs: € 22.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.850,-
LEASEPRIJS: € 376,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.570,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI ACT Comfortline Panodak Navi Led koplampen Achteruitrijcamera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 februari 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 135.657 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 376,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-853-LD |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 692 kg |
| Gewicht: | 1.398 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen 'Kingston'
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- extra getint glas
- Koplampverlichting led plus
- LED achterlichten
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Acces)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- navigatiesysteem full map + hard disk
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief parkeerassistent (Park Assist)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- DVD speler
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-, radio- en multimediasysteem "Discover Pro"
- Panoramadak
- parkeer assistent
- Rookvrij
- Spiegelpakket
- start/stop systeem