Volkswagen Tiguan Allspace
2.0 TSI 4Motion Highline 7 pers. / 180pk. / Head-up display / Apple Carplay / Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 27.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.000,-
LEASEPRIJS: € 445,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan Allspace |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 4Motion Highline 7 pers. / 180pk. / Head-up display / Apple Carplay / Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 februari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 104.212 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 445,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.360 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alcantara
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dakrails
- Dodehoek detector
- DVD speler
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Head-up display
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio CD-speler
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Velours bekleding
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit