Volkswagen T-Roc
Cabrio 1.5 TSI 3x R-Line / 150pk / Beats / Leder / Stoel en stuur verwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 33.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.500,-
LEASEPRIJS: € 456,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.537,19 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio 1.5 TSI 3x R-Line / 150pk / Beats / Leder / Stoel en stuur verwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 5 juli 2022 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 58.801 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 456,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 474 kg |
| Gewicht: | 1.436 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 153 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Aanhanger-assistent
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersassistentiepakket Plus
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort-pakket
- Connected services
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED-lichtpakket
- LED achterlichten
- Leder
- Leder-pakket
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Matrix LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-pakket
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- R-Line Exterieur
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportonderstel
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurhulp
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Variabele stuuroverbrenging
- Velours bekleding
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit
- Windscherm