Volkswagen T-Roc
1.5 TSI Style / 150pk / Panorama dak / Lederen bekleding / Achteruitrijcamera / Stoelverwarming / Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 22.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.000,-
LEASEPRIJS: € 362,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Style / 150pk / Panorama dak / Lederen bekleding / Achteruitrijcamera / Stoelverwarming / Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 362,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.230 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Chester', 16 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- Rookvrij
- start/stop systeem