Volkswagen T-Roc
1.5 TSI Style / 150pk / Panorama dak / Lederen bekleding / Achteruitrijcamera / Stoelverwarming / Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 22.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.000,-
LEASEPRIJS: € 362,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.400,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Style / 150pk / Panorama dak / Lederen bekleding / Achteruitrijcamera / Stoelverwarming / Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 362,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.230 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Advance-pakket
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco
- Airco automatisch
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Assistentie Pakket Plus
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding Leder
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Leren bekleding
- Lichtmetalen velgen 17"
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegel-pakket
- Spraakbediening
- Standkachel
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Winter-pakket