Volkswagen T-Roc
1.5 eTsi R-Line Edition Automaat Camera Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate control Lichtmetalen Velgen Extra Getint Glas Lichtmetalen Velgen Voorstoelen verwarmbaar
Direct kopen, basisprijs: € 32.790,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.790,-
LEASEPRIJS: € 464,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.640,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTsi R-Line Edition Automaat Camera Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate control Lichtmetalen Velgen Extra Getint Glas Lichtmetalen Velgen Voorstoelen verwarmbaar |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 september 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 22.750 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 464,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.790,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M2-08-84 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteruitrijcamera
- Achteruitrij camera
- airco (automatisch)
- cruise control adaptief
- Dodehoek Assistent
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- parkeersensor voor en achter
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale airbag voor
- chroom delen interieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- differentieel blokkering
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- koplampen adaptief
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- luxe stoffen bekleding
- Navigatie
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- telefoonintegratie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- verlichte grille/strip
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor