Volkswagen T-Cross
TSI 95PK LIFE EDITION CARPLAY/NAVI/STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 17.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.945,-
LEASEPRIJS: € 244,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.966,12 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | TSI 95PK LIFE EDITION CARPLAY/NAVI/STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 december 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 52.656 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | beige |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 244,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MirrorLink
- MP3 aansluiting
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- parkeersensoren
- Overige
- Airco
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- Executive-pakket
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Parkeer pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone integratie
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Winter-pakket