Volkswagen T-Cross
1.5 TSI Style / 150pk / Achteruitrijcamera / Apple Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 21.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.500,-
LEASEPRIJS: € 354,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.300,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Style / 150pk / Achteruitrijcamera / Apple Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 97.161 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 354,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-541-RS |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 566 kg |
| Gewicht: | 1.224 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 17 inch lichtmetalen velgen Manila
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels inklapbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerend glas
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend)
- Infotainment
- 'App-Connect' draadlozen smartphone integratie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische afstandsregeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Vermoeidheidsherkenningsysteem
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Bestuurdersassistentiepakket
- Bestuurdersassistentiepakket
- start/stop systeem
- Winterpakket