Volkswagen T-Cross
1.0 TSI R-Line Navi Stoelverwarming Camera Apple carplay/Android auto PDC v+a
Direct kopen, basisprijs: € 22.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.750,-
LEASEPRIJS: € 374,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.550,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI R-Line Navi Stoelverwarming Camera Apple carplay/Android auto PDC v+a |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 55.108 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 374,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-343-JG |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.198 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- R-Line Exterieur
- Reflex Silver metallic
- Velgen 'Nevada' 18 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- regensensor
- warmtewerend glas
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend)
- Infotainment
- Digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning, automatisch
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- velours bekleding
- Veiligheid
- Automatische afstandsregeling
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Parkeerassistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Vermoeidheidsherkenningsysteem
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 'App-Connect' draadlozen smartphone integratie
- navigatiesysteem
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- alarmsysteem
- Bestuurdersassistentiepakket
- bots herkenning en activatie
- dodehoek detectie
- Executive pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- start/stop systeem
- Telefoon draadloos oplaadbaar
- verkeersbord detectie
- Winterpakket