Volkswagen T-Cross
1.0 TSI GOAL Edition DSG Lane Navi Stoelvw
Direct kopen, basisprijs: € 28.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.450,-
LEASEPRIJS: € 468,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI GOAL Edition DSG Lane Navi Stoelvw |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 9.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 468,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- kleur geel
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry/start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- navigatiesysteem
- Comfort-pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Multimedia-pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd