Volkswagen T-Cross
1.0 TSI 116pk DSG R-Line, Virtual cockpit, Camera , Stoelverwarming, Navigatie , Led, LMV etc. (fabrieksgarantie t/m 01-2027)
Direct kopen, basisprijs: € 31.795,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.795,-
LEASEPRIJS: € 441,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.361,89 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 116pk DSG R-Line, Virtual cockpit, Camera , Stoelverwarming, Navigatie , Led, LMV etc. (fabrieksgarantie t/m 01-2027) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 14.123 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 441,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.795,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JTN-56-T |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.205 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- R-Line Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Verkeersbord detectie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- Apple Carplay/Android Auto
- Koplampverlichting LED
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoon draadloos oplaadbaar
- Aanhanger assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- chroom delen interieur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Grape Yellow
- Half alcantara / stof bekleding
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend)