Volkswagen Polo
1.4-16V Sportline (SCHUIFDAK, STOELVERWARMING, CLIMATE, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, ELEK PAKKET, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 5.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.445,-
LEASEPRIJS: € 89,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.089,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4-16V Sportline (SCHUIFDAK, STOELVERWARMING, CLIMATE, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, ELEK PAKKET, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 december 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 234.073 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 89,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-134-NN |
| Motorinhoud: | 1.390 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 970 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 530 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Schuif-/kanteldak
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Alarmsysteem
- Audio
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Privacy glass
- stuur leder
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel