Volkswagen Polo
1.0 TSI Life Edition - 95 Pk - Euro 6 - AUTOMAAT - ParkeerCamera - AppleCarplay AndroidAuto
Direct kopen, basisprijs: € 24.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.995,-
LEASEPRIJS: € 354,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.300,57 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Life Edition - 95 Pk - Euro 6 - AUTOMAAT - ParkeerCamera - AppleCarplay AndroidAuto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 mei 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.398 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 354,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBZ-70-T |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.110 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor + achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Apple Carplay & Android Auto
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie - Via AppleCarplay / AndroidAuto
- Radio
- Radio / MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoon
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Isofix
- Parkeercamera
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Startonderbreker
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel