Volkswagen Polo
1.0 TSI 70kW DSG R-Line Design Pack iQ light Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Climate Control Adaptieve Cruise Control Lichtmetalen velgen Led Parkeer sensoren
Direct kopen, basisprijs: € 29.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.940,-
LEASEPRIJS: € 417,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.063,18 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 70kW DSG R-Line Design Pack iQ light Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Climate Control Adaptieve Cruise Control Lichtmetalen velgen Led Parkeer sensoren |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 februari 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10.309 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 417,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGF-82-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.103 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- R-Line Exterieur
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale airbag voor
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- file assistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur accenten
- kleur grijs
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Optie-pakket
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportonderstel
- start/stop systeem
- stoffen bekleding
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor