Volkswagen Polo
1.0 Comfortline (SCHERM, AIRCO, CRUISE, LEDER STUURWIEL, SPORTSTOELEN, ELEK PAKKET, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 6.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.445,-
LEASEPRIJS: € 106,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Comfortline (SCHERM, AIRCO, CRUISE, LEDER STUURWIEL, SPORTSTOELEN, ELEK PAKKET, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 161.260 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-XDF-35 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.540 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Infotainment
- Multimedia systeem
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor adaptief
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Audio
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bumpers in carrosseriekleur
- CD-wisselaar
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connectivity-pakket
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- kleur grijs
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar