Volkswagen Passat
Variant 1.6 TDI Highline DSG Automaat 2016 Zwart
Direct kopen, basisprijs: € 9.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.950,-
LEASEPRIJS: € 163,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.6 TDI Highline DSG Automaat 2016 Zwart |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 december 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 256.801 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Semi-automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KX-554-K |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- audioinstallatie met CD-speler
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Extra
- airco automatisch
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- regensensor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor