Volkswagen ID.4
Pro Edition Goal 77 kWh Airco Navi Wireless Carplay Trekhaak Adaptive Cruise Control 19"LM Velgen PDC VA+ Camera
Direct kopen, basisprijs: € 37.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.890,-
LEASEPRIJS: € 517,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.280,65 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Pro Edition Goal 77 kWh Airco Navi Wireless Carplay Trekhaak Adaptive Cruise Control 19"LM Velgen PDC VA+ Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 11 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 28.360 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 517,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJD-18-G |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 646 kg |
| Gewicht: | 2.044 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light)
- LED achterlichten
- regensensor
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar
- verlichte grille/strip
- verwarmde voorruit
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- kunstlederen interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- velours bekleding
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- airco separaat achter
- bagage-scheidingsnet
- Comfort Pakket Plus
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar