Volkswagen ID.3
PERFORMANCE UPGRADE, SOH 93%, Carplay, Cruise, Compleet!
Direct kopen, basisprijs: € 19.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.940,-
LEASEPRIJS: € 328,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.3 |
|---|---|
| Uitvoering: | PERFORMANCE UPGRADE, SOH 93%, Carplay, Cruise, Compleet! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 9 juni 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 55.585 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.681 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Geluid- en warmtewerend glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Accukoeling
- Accuverwarming
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel