Volkswagen ID. Buzz Cargo
77kWh TWO-TONE / 20-INCH / 3-ZITS / TREKHAAK / LED / CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 30.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 30.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 506,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID. Buzz Cargo |
|---|---|
| Uitvoering: | 77kWh TWO-TONE / 20-INCH / 3-ZITS / TREKHAAK / LED / CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 12 januari 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 50.601 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 506,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 748 kg |
| Gewicht: | 2.252 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Hoogte: | 193 cm |
| Breedte: | 199 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Houten vloer in laadruimte
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Oplaadmogelijkheid
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- two-tone metaalkleur
- airco automatisch
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- multimedia scherm groot
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zijwandbekleding laadruimte