Volkswagen ID. Buzz Cargo
77kWh 94%SOH 3-ZITS / TREKHAAK / LED / ADAPTIEVE CRUISE / CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 28.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 28.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 476,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID. Buzz Cargo |
|---|---|
| Uitvoering: | 77kWh 94%SOH 3-ZITS / TREKHAAK / LED / ADAPTIEVE CRUISE / CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 23 november 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 77.790 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 476,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.352 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Hoogte: | 193 cm |
| Breedte: | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.352 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- File assistent
- File assistent
- Lichtmetalen velgen
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Cruise control adaptief
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Tussenschot volledig
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Houten vloer in laadruimte
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Oplaadmogelijkheid
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel