Volkswagen Golf
Variant 1.5 eTSI 3X R-LINE clima camera keyless 18 inch !!
Direct kopen, basisprijs: € 26.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.900,-
LEASEPRIJS: € 443,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.5 eTSI 3X R-LINE clima camera keyless 18 inch !! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 juli 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.141 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 443,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.302 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Drive Select
- File assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Sportonderstel
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- isofix voorbereiding
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- R Line Interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- USB Aansluiting
- Velours bekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- Half alcantara / stof bekleding
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kleur grijs
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- unikleur/pastel
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel