Volkswagen Golf
Variant 1.0 TSI Connected Series Bj 2016 Navi,17inch,Clima,Cruise Dealer onderhouden
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.0 TSI Connected Series Bj 2016 Navi,17inch,Clima,Cruise Dealer onderhouden |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 april 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 183.188 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JJ-859-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Xenon verlichting
- Achterspoiler
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
- R-Line Exterieur
- R-Line Exterieur
- Side-skirts
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Voorspoiler
- Voorspoiler
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Connected Series R
- Executive Plus-pakket
- R-line pakket
- R-line pakket
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur leder en multifunctioneel