Volkswagen Golf
GTE 1.5 eHybrid 272 PK HYBRID GTE-SPORT LEDER/LED-MATRIX/HEAD-UP!/18-INCH
Direct kopen, basisprijs: € 39.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.745,-
LEASEPRIJS: € 541,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.569,42 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | GTE 1.5 eHybrid 272 PK HYBRID GTE-SPORT LEDER/LED-MATRIX/HEAD-UP!/18-INCH |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 augustus 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 12.525 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 541,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 200 kw / 272 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.562 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afneembare trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Kleur parelmoer
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Trekhaak elektronisch wegklapbaar af fabriek
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Audio-navigatiesysteem
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- Head-up display
- Head-up display
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stoelventilatie
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Koplampsproeiers
- Led verlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistance pakket
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Black Style Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Leder-pakket
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Multimedia pakket plus
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- parkeer camera
- premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- SPORTSTUUR
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen