Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI TCR Akrapovic pano camera 19 inch 290 pk !!
Direct kopen, basisprijs: € 26.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.900,-
LEASEPRIJS: € 443,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI GTI TCR Akrapovic pano camera 19 inch 290 pk !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 september 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.863 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 443,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-214-RB |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 213 kw / 290 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.330 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler en side skirts
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Drive Select
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Mica kleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Dakhemel Zwart
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieur accenten
- isofix voorbereiding
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- USB Aansluiting
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Akrapovic uitlaat systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Performance Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spiegel-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Veiligheids-pakket
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Winter-pakket