Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI Clubsport Panoramadak Harman&Kardon Head-Up ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u !
Direct kopen, basisprijs: € 32.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.950,-
LEASEPRIJS: € 543,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI GTI Clubsport Panoramadak Harman&Kardon Head-Up ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u ! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 99.030 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-928-LS |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 221 kw / 301 pk |
| Laadvermogen: | 569 kg |
| Gewicht: | 1.361 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.930 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Kruisend verkeer detectie
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel