Volkswagen Golf
1.5 eTSI Variant 3x R Line Pano Keyless Lane Camera Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 25.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.750,-
LEASEPRIJS: € 424,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTSI Variant 3x R Line Pano Keyless Lane Camera Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 januari 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 91.365 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 424,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXR-42-D |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 1.325 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- R-Line Exterieur
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- electronic climate controle
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- velours bekleding
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Airbag-pakket
- bots herkenning en activatie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- sportonderstel
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) achter