Volkswagen Golf
1.5 eTSI R-Line / 150pk / Panorama dak / Harman Kardon / Stoel en stuurverwarming /
Direct kopen, basisprijs: € 25.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.000,-
LEASEPRIJS: € 412,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.000,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTSI R-Line / 150pk / Panorama dak / Harman Kardon / Stoel en stuurverwarming / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 maart 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 101.452 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 412,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-811-SP |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 604 kg |
| Gewicht: | 1.266 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.870 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- Velgen 'Bergamo', 18 inch lichtmetaal
- Velgen 'Ventura', 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Koplampverlichting IQ.Light 'LED 'Plus'
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Head-up-Display
- High-end geluidsysteem Beats
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Spraakbediening
- Telefoonvoorbereiding "Comfort"
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch (Climatronic)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning automatisch, 3-zone (Climatronic)
- armsteun achter
- Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- In hoogte verstelbare passagierstoel
- keyless start
- Lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- Diefstalalarm
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- Parkeerassistent (Park Assist)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Zijairbags achter
- Overig
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control)
- metallic
- Navigatiepakket 'Discover Pro'
- start/stop systeem
- Zij-airbags achter