Volkswagen Golf
1.5 eTSI DSG Style ✅ Pano ✅ Stuurverwarming ✅ Massage
Direct kopen, basisprijs: € 20.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.890,-
LEASEPRIJS: € 344,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.178,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 eTSI DSG Style ✅ Pano ✅ Stuurverwarming ✅ Massage |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 9 maart 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.747 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 344,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-119-NN |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Deep Black pareleffect
- Koplampverlichting LED 'Plus'
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Velgen 'Ventura', 17 inch lichtmetaal
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours)
- comfortstoel(en)
- electronic climate controle
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- In hoogte verstelbare passagierstoel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- voorstoel(en) met massagefunctie
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- Lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- DAB ontvanger
- Elektrisch wegklapbare trekhaak
- navigatiesysteem full map
- Stoelverwarming achter
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Elektrisch glazen panoramadak
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatiepakket 'Discover Pro'
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Panorama/schuifdak
- Panoramadak
- RDW-leges
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Schuifdak
- Spraakbediening
- start/stop systeem
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winterpakket