Volkswagen Golf
1.4 TSI Highline '15 Xenon Clima PDC 125Pk
Direct kopen, basisprijs: € 10.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.949,-
LEASEPRIJS: € 180,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Highline '15 Xenon Clima PDC 125Pk |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 maart 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.413 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NK-919-J |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 623 kg |
| Gewicht: | 1.147 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- xenon koplampen
- xenon koplampen
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Technic-pakket
- Winter-pakket