Volkswagen Golf
1.4 TSI GTE Automaat Clima Navigatie Stoelverwarming Panoramadak Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 11.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.440,-
LEASEPRIJS: € 188,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.288,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI GTE Automaat Clima Navigatie Stoelverwarming Panoramadak Goed Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 december 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.239 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 188,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HN-068-Z |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 521 kg |
| Gewicht: | 1.499 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 'Climatronic' airconditioning
- 100% Onderhouden
- Cruise control
- LED achterlichten
- Diefstalalarm 'Plus'
- Digitale radio ontvangst
- Grootlichtassistent "Light Assist"
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Spiegelpakket
- Sportstoelen voor Comfortline
- Spraakbediening
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- Vermoeidheidsherkenning
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend